Моден Трендовски Стил Свадба Кристал Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Накит Романтична Свадба Елегантен Сет

Моден Трендовски Стил Свадба Кристал Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Накит Романтична Свадба

DEN 396.00
-48 %
DEN 762.72

ТековенОстанатите карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
СБ-TL410268
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
боја:
злато/сребрена
Големина:
Има слики и текст
Подарок за:
Невести/Деверуша/Девојка/сопруга

Слични понуди