Слободен Брод на Сите Опкружен Трајни Водоотпорен Теписи Посебен Автомобил патосници За MG 3 3SW 6 ZS 5 7 ТФ Повеќето Модели

Слободен Брод на Сите Опкружен Трајни Водоотпорен Теписи Посебен Автомобил патосници За MG 3 3SW 6 ZS 5 7 ТФ

DEN 6066.00
-11 %
DEN 6816.00

Тековен

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
Подолу се фотографии направени за некои модели на автомобили за вашиот референца.


Останатите карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, cayenne жолта, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
56
ТФ-Година:
2004,2003,2005
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
автомобил патосници за MG
MG Модел:
TF
Објектот Висина:
35
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Тежина:
3.6kgs
Име На Модел:
7172
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
137
За Возило Брендови/Модел:
MG
Тип На Објект:
Автомобил патосници & Теписи За Левата Рака се Вози автомобили
Број На Седишта:
5 Седишта
Бои:
Црна,Беж,Кафеава,Сива,Жолта Cayenne

Слични понуди