HANCHANG Мода Cufflink Змеј Дизајн Cufflinks Животинско Бакар Мажите француски Кошула Додатоци За Свадба Партија Накит за Подарок

HANCHANG Мода Cufflink Змеј Дизајн Cufflinks Животинско Бакар Мажите француски Кошула Додатоци За Свадба Партија

DEN 59.00
-35 %
DEN 91.20

Тековен


Тежина : 14g
Материјал : Метал
Пакување : 2pc/торба
Предмет Тип : cufflink
Пол : Мажи/Жени
Pendant Големина : 1.8*2.8 CM
Метали Тип : Цинк Легура
Обложено боја : sliver Позлатен
Повод : Подароци,Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
wyq
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Стил:
Повик/Спортски
Големина:
1.8*2.8cm
Модел Тема:
манжетната линкови
Тежина:
14g
Повод:
Подароци,Партија,Ангажирање,Anniversa

Слични понуди