Mikialong јас Не сум Рапер Панк Рок Tshirt Жените 2018 Црно Бели Кратки Ракави Camiseta Feminina О-вратот Лабава маица

Mikialong јас Не сум Рапер Панк Рок Tshirt Жените 2018 Црно Бели Кратки Ракави Camiseta Feminina О-вратот Лабава

DEN 356.00
-32 %
DEN 522.72

Тековен

Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте со продавачот за помош. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Ви благодариме !
За Големина
1.
Топло Prompt
1. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа.Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Пред да плаќаат за нарачка ,ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски. Ви благодариме!. Ако сакате да видите реално фотографија, ве молиме контактирајте со продавачот. Не го одберете директно според вас навики. Продавница големина на екранот се сите Азија големина . Откако ќе плаќање, ако сакате промена на адреса, ве молиме да ни оставите на нова адреса во најкраток можен, пред да се испрати парцела. Големината може да има 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење, ве молиме да се разбере. Ве молиме погледнете го финалниот боја на нашите вистински стоки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и позитивни коментари на вашето искуство, ние во голема мера ќе го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ви благодариме!
2. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените t-shirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
Црна, Бела Сива Розова
Големина:
S M L XL XXL
Клучни зборови:
Жените tshirts Tee Кошула Femme Camiseta Mujer
Ткаенини:
100%памук
Популарната елементи:
Печати

Слични понуди