TNUKK Антички бронзени скулптури декорација процес пустината животинско бакар збогатување бизнис на Tengda пустината камила.

TNUKK Антички бронзени скулптури декорација процес пустината животинско бакар збогатување бизнис на Tengda

DEN 2620.00
-22 %
DEN 3359.52

Тековен


Добредојдовте во мојата продавница во Име : Камила Материјал : Месинг Големина : За 13cm за 13cm Тежина : околу 440 грама


Останатите карактеристики

Тема:
Животните
Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина

Слични понуди