Мотоцикл Прилагодливи Клип На Ons се Справи со Бар Handlebars Вилушка Цевка За YAMAHA YZF-R1 YZFR1 YZF R1 2004-2008 06 07 08 09 10

Мотоцикл Прилагодливи Клип На Ons се Справи со Бар Handlebars Вилушка Цевка За YAMAHA YZF-R1 YZFR1 YZF R1 2004-2008

DEN 2030.00
-10 %
DEN 2256.00

Тековен


Едноставен за инсталација, Без Инсталација Настава.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Добро Манипулирање и стабилност со Голема брзина. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Висок Квалитет
Боја : Сребрена
Погодни За :
YZF-R1 2004-2008
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Ергономски дизајн минимизира замор и неудобност, преку создавање на оптимални јава позиција.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.


Останатите карактеристики

Motobike Направи:
Јамаха
Бренд Име:
JFGRACING

Слични понуди