500x Поздравниот Shield Retainer Тело Клип Мотоцикл 90657-SB0-003 Сет За Хонда CB250 CBR1000 CBR600 CBR1000F

500x Поздравниот Shield Retainer Тело Клип Мотоцикл 90657-SB0-003 Сет За Хонда CB250 CBR1000 CBR600 CBR1000F

DEN 1632.00
-15 %
DEN 1919.52

Тековен

Поздравниот Shield Retainer Црна Најлон Клип Глава Дијаметар : 11mm Матични Должина : 10мм се Вклопува Во 8мм Дупка Одговара За CB250 CBR1000 CBR600 Заменува 90657-SB0-003


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
GZCHX2010

Слични понуди