За HM Мото 300 CRE-F X ОДНОСНО 4T 2008 2009 2010 CRE300 CRE300F Мотоцикл на Филтерот за Масло

За HM Мото 300 CRE-F X ОДНОСНО 4T 2008 2009 2010 CRE300 CRE300F Мотоцикл на Филтерот за Масло

DEN 230.00
-13 %
DEN 264.00

Тековен

Ако не го добиете вашиот објект на.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ние ги испратите преку различни воздух mail. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. GFY Масло Филтри за отстранување на штетни загадувачи додека филтер е изградба овозможува висок нафтени протоци.
Превозот време не е загарантирана. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.искрени честитки до сите купувачот.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Анти Мозоци Назад Вентил : Никој
Се Заобиколат Вентил : Никој
Филтер Материјал : Висок Проток Премиум Медиуми
Заптивка Материјал : Нитрилна Гума
Висина : 1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.19 во (56 mm)
Производ Стил : Масло Филтри
PSI Олеснување Вентил : Да
Отстранување Орев : Никој
Стил : Кертриџ
Тема Спецификација : N/A
Тежина : 0. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.Телефон мора да се for international express превозот.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. GFY Масло Филтри се покриени со ограничена гаранција да бидат ослободени од дефекти во материјалите и изработката кога се инсталира и да се замени со користење на мотор и опрема на производителот препорачува сервисни интервали.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Објектот Ширина:
4.1cm
Објектот Висина:
3.5cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
За GFY116 = NK116 HF116
Објектот Должина:
4.1cm
боја:
Како на сликата покажа
За:
Мотор Мотор АТВ на Филтерот за Масло Филтри
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
300 CRE-F X ОДНОСНО 4T 2008 2009 2010 CRE300 CRE300F
модел 01:
450 CRE-F R CRE450 CRE450F 2002-2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
модел 02:
450 CRE-F X 2005 2006 2007 2008 2009
модел 03:
450 CRE-F X IE 2007 2008 2009
Погоден за модели:
За GFY116 = NK116 HF116

Слични понуди