5pcs DIY рачно изработени Прекрасна Ѕвезда елка круна Розова Срцето Cupcake Toppers Торта Партија Материјали Роденден, Свадба Декорација

5pcs DIY рачно изработени Прекрасна Ѕвезда елка круна Розова Срцето Cupcake Toppers Торта Партија Материјали

DEN 28.32

Тековен

5pcs/многу DIY рачно изработени Прекрасна Ѕвезда елка круна Розова Срцето Cupcake Toppers Торта Партија Материјали Роденден, Свадба Декорација
Може да се користи како украс за роденден, свадба партија и други торта десерт.
ѕвезда и срцето големина е околу 2,5 cm
Должина на бамбус стап : околу 10 cm / 3.94 во
ова е DIY topper,купувачот треба да го собере, пакување, како слики, 1 многу е 5pcs, доколку купите 2 многу, таму ќе биде 10pcs во пакет.


Останатите карактеристики

боја:
злато срцето
Бренд Име:
casame
Број На Модел На:
rr45t
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет,Срцето,Ѕвезда,Солидна Боја,Точка
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Пензионирање,Божиќ,Денот на Вљубените,Нова Година,Дипломирањето

Слични понуди