За LG Дух 4G LTE H440N H420 Случај Цртан филм 3D Олеснување Печатење Шема Задниот Поклопец TPU Меки Силиконски Случај Coque Capa Funda

За LG Дух 4G LTE H440N H420 Случај Цртан филм 3D Олеснување Печатење Шема Задниот Поклопец TPU Меки Силиконски

DEN 45.00
-5 %
DEN 47.52

Тековен

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Искусни КК постапка. Совршено опремени за LG Дух H igh Квалитет Мека TPU Силикони Кул Шема Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.


Останатите карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Симпатична,Сјајни,Животински
Големина:
For 4.7 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Бренд Име:
ERAMIKE
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Карактеристики:
carcasa carcasas мобилен Задниот поклопец кеси го освои роке пад на превозот
Компатибилен Модел:
за LG Дух 4G LTE H440N H420
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Тежина:
About 30g
Времето на Пазарот:
Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque fundas школка Случај
Стил:
Новиот Бренд Најновите Модни Племе Цртан Филм Шема Телефон Случај
дизајн:
TPU Мека Пластика Силиконска Маска
Специјалност:
Ниеден почеток Не несреќа се Задржи нови

Слични понуди