Сиднеј Операта Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани 3D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепница

Сиднеј Операта Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани 3D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер

DEN 513.12

Тековен


Сиднеј Операта Ароматерапијата Ладно Порцелански Рака-Насликани 3 D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепница
Материјал : Високо квалитетен Ладно Порцелански рачно изработени Насликани
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.


Останатите карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Возраст:
> 8 години
Број На Модел На:
MJX115
Шема:
Апстракт

Слични понуди