БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 80pcs 2cm Мирис рака пол мамки за риболов намамат мек леб грешка bionic grubs пастрмка намамат мека мамка топла риболов 105

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 80pcs 2cm Мирис рака пол мамки за риболов намамат мек леб грешка bionic grubs пастрмка намамат

DEN 136.00
-5 %
DEN 143.52

Тековен


Тестенини црв е еден вид на меки мамка, да го имитираат природата на earthworms во вода, песок на витка телото форма како што mollusks, според риболовецот е манипулација на овој пливаат во вода, тепање, jitter, предизвикаат риба напад, име, бидејќи витка фигура.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LOFISHPER
Број На Модел На:
1025

Слични понуди