1920 Аџијата Спомен Половина Долари Копија Монети

1920 Аџијата Спомен Половина Долари Копија Монети

DEN 72.00
-25 %
DEN 96.00

Тековен

Драги Пријатели, Добредојдовте во Мојата Продавница! Здраво,јас сум Ана. Тоа е мојата чест што сте ја посетиле мојата продавница. Јас само го продаде реплика монети за збирки, ниту една од монетите во мојата продавница се оригинални. Ве молиме не се купуваат како оригинални монети. Јас го продаде овие копија монети само сакаат да се направи вашите колекции посовршен. Ние може да се направи примероци според корисниците на побарувачката. За Превозот : Ние ќе брод редоследот според адресата во ред. Така бидете сигурни дека адресата е точно. Ние ќе брод предмети ПОБРЗО кога ја прими расчисти исплата. Тоа обично трае околу 15 до 30 дена да стигне до Америка, а од 25 до 35 дена да ги Европските и други земји. Се надевам дека ќе може да чекаат предмети трпеливо. Повратни информации : задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да го реши секој проблем. Ти си мојот пријател, ние се надеваме дека може да има долгорочна соработка. Ако имате некои прашања, pls cotact со нас слободно, ние можеме да се обидуваме се потрудиме да ви помогне. Ви посакувам среќен шопинг, поздрав. ви благодариме


Останатите карактеристики

Техника:
Кастинг
Материјал:
Бакар
Тема:
Луѓе
Стил:
Античкиот Имитација
Година:
1920-1939
Регионален Функција:
Европа

Слични понуди