DN40,DN50,DN65 Електрични пеперутка вентили

DN40,DN50,DN65 Електрични пеперутка вентили

DEN 4972.80

Тековен

DN40,DN50,DN65 Електрични пеперутка вентили Технички Параметри :
Производ големина : DN40,DN50,DN65
Тело материјал : Кован
Работен напон : DC12 V,DC24 V,AC12 V,AC24 V,AC220 V факултативна
Максимален работен притисок : 1.6 Mpa~2.5 MPa
Циркулација медиум : Течност и воздух
Инсталации струја : 6 VA
Отвори/Затвори време : 10 Сек
Живот време : 100000 пати
Actuator meterial : Инженерство Пластика
Запечатување meterial : PTFE
Actuator ротација : 90 °
Средина температура : -10 °~60
Течни температура : -10 °~150 °
Заштита : IP65
Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на вашите производи, се додека не ги добиете безбедно! За најголемиот дел на нарачки, ве молиме контактирајте со нас за попуст!


Останатите карактеристики

Спецификација:
DN40, DN50, DN65
Напон:
220V, 12V, 24V
Бренд Име:
ILSY-IVA
Структура:
Пеперутка
Материјал:
Кован
Притисок:
Среден Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Тема Тип:
G
моќност:
Електричен

Слични понуди