INSTANTARTS 2018 Мода за Мажи Мрежа Секојдневен Чевли на Музика Белешки Печатени Црна Удобни Патики Мажите Дише Момчиња Рамни Чевли

INSTANTARTS 2018 Мода за Мажи Мрежа Секојдневен Чевли на Музика Белешки Печатени Црна Удобни Патики Мажите

DEN 1440.00
-25 %
DEN 1919.52

Тековен

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, .
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број.Ние ќе се реши во разумен начин. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер.Ние ќе испрати нови една за вас.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Outsole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
instantarts
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Пот-Absorbant,Светлина,Дише,Анти-Мирис,Тешко Носи,Масажа,Висина Зголемување,Водоотпорен
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Број На Модел На:
AQ
Чевли Тип:
Основни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Сезоната:
Пролет/Есен
Објектот:
Мажите секојдневен чипка патики
Тип:
Мажите студентите момчиња обичните патики
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
Дише, удобно, стилски , 3d печатење
Име:
модни дизајни станови чевли
боја:
Црна
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
Тип Име:
Слободно мала тежина патики

Слични понуди