За KTM RC125 RC200 RC390 Мотоцикл Silencer Круг, Овал Издувните Заштитник Заштита Може да ги Покрие Круг 100mm-140mm логото црна

За KTM RC125 RC200 RC390 Мотоцикл Silencer Круг, Овал Издувните Заштитник Заштита Може да ги Покрие Круг 100mm-140mm

DEN 388.00
-10 %
DEN 431.52

Тековен

Мотоцикл Издувните Заштитник Може да ги Покрие *Состојба : Сосема нов,со висок квалитет *Материјал : ПП (Површината триење плоча),висока температура отпорни силикони, 304 од не ' рѓосувачки челик авто-заклучување бар *Боја : Црна *боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет *Пакет се вклучуваат : 1 парче *Поставување на возило : Лево или десно, издувни гасови или Silencer *Рата : едноставен за инсталација,без инструкции. Одговара на моделот : За KTM RC125/ RC200/RC390 *Инсталација обемот тркалезна или овална : 100mm-140mm (4inch-5.5 инчен) . *Ве молиме потврдете, ако објект може да се вклопи во вашиот велосипед или не, пред да го стави на ред.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.28kg
Motobike Направи:
KTM,Suzuki,BMW,Универзална,Јамаха
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
кентаки-ауспух-ktm05
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
PP+ силикони+ 304 од не ' рѓосувачки челик
боја:
Црна
Одговара на обемот:
100mm-140mm
Одговара модел:
ktm RC125 RC200 RC390

Слични понуди