8*5*2.4 м супер големи димензии нов дизајн УВ водоотпорен sunshelter отворено кампување шатор/gazebo/sun сенка шатор/голем простор awning

8*5*2.4 м супер големи димензии нов дизајн УВ водоотпорен sunshelter отворено кампување шатор/gazebo/sun сенка

DEN 4435.00
-29 %
DEN 6246.72

Тековен


големина : 800*500*240 CM
шел : 300 D pu3000mm анти-солза со фоки снимени УВ
пол : 2.4 m*25мм пол
ноктите : челик 6pcs
јаже : 6pcs
тежина : околу 6.7 килограми
Торбичката : оксфорд 65*25*25cm


Останатите карактеристики

Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
категорија:
Шатор за 5-8 Луѓе
Број На Модел На:
S-T710
Бренд Име:
LVYOU ОТВОРЕНО
Заградата Категорија:
Други Род
is_customized:
Yes
Дното Водоотпорен Индекс:

Слични понуди