SINAIRSOFT Моторни База на Моторни Монтирање на Моторот Стојат Моторни Рамка за AK47 AK74 Серија Лов Пиштол Додатоци Airsoft AEG

SINAIRSOFT Моторни База на Моторни Монтирање на Моторот Стојат Моторни Рамка за AK47 AK74 Серија Лов Пиштол

DEN 719.52

Тековен


Опис :
КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА
CNC направени
Алуминиум направени
Бесплатен Превозот


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
AK
Бренд Име:
SINAIRSOFT
is_customized:
Yes

Слични понуди