Anniyo (4 стилови & Големина) Стомак Синџири за Жените Златна Боја Појас Накит турски Монети/Среден Исток/Оман/Ирак/Курдски #010701

Anniyo (4 стилови & Големина) Стомак Синџири за Жените Златна Боја Појас Накит турски Монети/Среден Исток/Оман/Ирак/Курдски

DEN 1392.00

Тековен

Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
010701
Бренд Име:
anniyo
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири

Слични понуди