2018Men Спорт Т-Маица Фитнес Дресови Серпентина Печати Хулахопки Кратко Sleeve Салата Работи Блузи Компресија Кошула Обука Sportswea

2018Men Спорт Т-Маица Фитнес Дресови Серпентина Печати Хулахопки Кратко Sleeve Салата Работи Блузи Компресија

DEN 540.00
-20 %
DEN 675.84

Тековен

Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Сезоната:
Лето,На Пролет
Материјал:
Lycra
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
човек
Повод:
Слободно Време За Спорт, Вежбајте, Перформанси, Отворен, Затворен
Големина на:
S/M/L/XL/2XL/3XL/4XL
Еластичност:
Висок-квалитет , Еластичноста
Дебелина:
Тенка
Стил:
Активни
Салата облека:
салата облека салата т кошула салата мажите облека салата tee,,,,,
Crossfit:
crossfit опрема , crossfit мажи , crossfit фитнес

Слични понуди