2018 Најлон Сметководствена Торбичка Покрие Кутија, Торба Случај За Bowers & Wilkins T7 / SoundBlaster ТАТНЕЖОТ / ROAR2/ ТАТНЕЖОТ Про Bluetooth Звучник

2018 Најлон Сметководствена Торбичка Покрие Кутија, Торба Случај За Bowers & Wilkins T7 / SoundBlaster ТАТНЕЖОТ

DEN 576.00
-20 %
DEN 719.52

Тековен

2018 Најлон Сметководствена Торбичка Покрие Кутија, Торба Случај За Bowers & Wilkins T7 / Sound Blaster ТАТНЕЖОТ / ROAR2/ ТАТНЕЖОТ Про Bluetooth Звучник Опис : Специјално Дизајнирани за Bowers & Wilkins T7 / Sound Blaster ТАТНЕЖОТ / ROAR2/ ТАТНЕЖОТ Про Пренослива Безжична Bluetooth Звучници и Полначот, Мека и Лесна за Носење, Голема Заштитна за Bowers & Wilkins T7 / Sound Blaster ТАТНЕЖОТ / ROAR2/ ТАТНЕЖОТ Про Bluetooth Звучници, Заштита на Звучникот Од Гребнатини Dings и Вдлабнатини. Функција : 1. Лесно да се носат Отворено 2. Заштитете го вашиот говорникот надвор од Гребнатини и шок 3. Лесен пристап до вашите звучници со Патент отворање 4. Материјали : Најлон 5. Боја : Црна 6. Големина на : 11*5*2.36 инчен 7. Тежина : 155g Пакетот вклучува :
1 * Торба (Забелешка : Не inlcuded Звучници и опрема)


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
За Bowers & Wilkins T7 / SoundBlaster ТАТНЕЖОТ / ROAR2/ ТАТНЕЖОТ Про Говорникот
Тип На Објект:
Школка
Пакет:
No
Бренд Име:
ZOPRORE
Материјал:
Најлон
SKU:
ZP-180129004
боја:
Црна
Големина:
11*5*2.36 inch
Тежина:
155g
Карактеристики:
Водоотпорен,Тешки Заштита,Анти-удар
Функција:
Безжична Bluetooth Звучник Кеси

Слични понуди