5PCS/ НОВ Фокус Екран За Canon EOS 700D Бунтовнички T5i / EOS Бакнеж X7 1100D Бунтовнички Т3 / EOS Бакнеж X50 Дигитална Камера Поправка Дел

5PCS/ НОВ Фокус Екран За Canon EOS 700D Бунтовнички T5i / EOS Бакнеж X7 1100D Бунтовнички Т3 / EOS Бакнеж X50

DEN 2304.00

Тековен


[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021] Наслов
5 PCS/ НОВ Фокус Екран За Canon EOS 700 D Бунтовнички T5i / EOS Бакнеж X7 1100 D Бунтовнички Т3 / EOS Бакнеж X50 Дигитална Камера Поправка Дел
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024] за нас
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)
. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Пакет:
Yes
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
За Canon EOS 700D Бунтовнички T5i / EOS Бакнеж X7 1100D Бунтовнички Т3 / EOS Бакнеж X
Компатибилен Бренд:
за canon

Слични понуди