100pcs Врвен Квалитет Мини Џеб Полесни Стил LCD Дигитален со светлото 0.01 200g Грам Џеб Накит Скала 40%Попуст

100pcs Врвен Квалитет Мини Џеб Полесни Стил LCD Дигитален со светлото 0.01 200g Грам Џеб Накит Скала 40%Попуст

DEN 25021.00
-38 %
DEN 40356.00

Тековен

100pcs Врвен Квалитет Мини Џеб Полесни Стил LCD Дигитален со светлото 0.01 200g Грам Џеб Накит Скала Спецификации
Боја : сребрена
Капацитет : 200g
На точноста : 0.01 g
Единици : g/мл/ct//tl
Автоматско Исклучување : 60 секунди
Tare Опсег : Tare полн капацитет
Екран : LCD со бекап светлина
Моќност : CR2032* 1 (НЕ се вклучени)
Оваа мини дигитален џеб скала вклучува следниве карактеристики :
200g капацитет и 0.01 g читливост
Tare функција
Auto Calibration
Автоматско исклучување
Преоптоварување индикатор
Повеќе начини на мерење : грам, унца, карат, жито, унца(s)троја и дискретни wavelet се трансформира. answer : ___________________________ note : оваа ставка доаѓа без мало поле.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
Големина:
7.7cm*4.5cm*1.7cm(L x W x H)
Капацитет:
200g
Напојување:
CR2032
Точноста:
0.01 g
Дисплеј Тип:
LED Дисплеј
Тип:
Џеб Скала
Номинална Оптоварување:
200g

Слични понуди