Висок Квалитет на Јасен и Транспарентен Фонтана Пенкало парична Казна Nib 0.5 mm Пишување Пенкала Алатка Училиште Канцеларија Канцелариски Подарок Материјали

Висок Квалитет на Јасен и Транспарентен Фонтана Пенкало парична Казна Nib 0.5 mm Пишување Пенкала Алатка Училиште

DEN 181.00
-30 %
DEN 259.20

Тековен


Функција :
Материјал : PC
Должина : Околу 12.4 cm
Пишување Точка : 0.5 mm
Боја : Сина, Црвена, Сива, Јасно


Останатите карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пакување:
Лабава
Пишување Точка:
0.5 mm
Материјал:
Метал
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
PHANTACI

Слични понуди