Новата 3D Diy Есен Езеро Фарм Куќа Сценографијата Целосна Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дупчење Дома Декорација Кристал Везови

Новата 3D Diy Есен Езеро Фарм Куќа Сценографијата Целосна Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дупчење Дома

DEN 494.00
-0 %
DEN 494.40

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
20x25cm Square, 20x25cm Round, 25x30cm Square, 25x30cm Round, 30x40cm Square, 30x40cm Round, 40x50cm Square, 40x50cm Round, 50x60cm Square, 50x60cm Round, 60x80cm Square, 60x80cm Round
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Бренд Име:
Софи Убавина Дома
Рамка:
No
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на Дијамант:
слика rhinestones
детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
кориснички:
Yes
Се применуваат во вселената:
Ѕид Дома Декорација DIY Везана
Потребни дијамант боја:
Многу боја За Нормално
занаети:
Крстот-бод везана 5d дијамант
Големина:
Multiple size can choose
Стил:
Водата Farmhouse

Слични понуди