BoYuTe (5 Парчиња/Многу) 44*40MM Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Легура Среќа Заклучување Pendant за Diy Нараквици Накит Додатоци

BoYuTe (5 Парчиња/Многу) 44*40MM Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Легура Среќа Заклучување Pendant за

DEN 386.00
-10 %
DEN 429.12

Тековен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (5 Парчиња/Многу) 44*40 MM Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Среќа Заклучување на Приврзоци за Diy Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни


Останатите карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
BOYUTE
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Заклучување
Број На Модел На:
HD0933
Функција:
накит додатоци
Објектот:
заклучување pendant
Големина на Pendant :
44*40mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
5 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични понуди