Нова убава 3 Реда 2X4mm ФАЦЕТИРАНИ ТЕМНО Сина БИСЕРИ ЃЕРДАН>>> бесплатен превозот

Нова убава 3 Реда 2X4mm ФАЦЕТИРАНИ ТЕМНО Сина БИСЕРИ ЃЕРДАН>>> бесплатен превозот

DEN 606.00
-21 %
DEN 767.52

Тековен


Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ви благодариме!
.
Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.
EMS : 5-12 работни денови. Исто така, Ние би сакале да ја добиете вашата сугестија да им служи на нашите пријатели подобро. Вашиот признавање ќе бидат високо ценети и да се направи ни повеќе уверени да им служи на нашите пријатели подобро. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите со вас.
3) објектите мора да се врати во оригиналното пакување материјал и примени во "како нов" состојба
4) Ако стварта е оштетена од страна на купувачот, ние нема да прифати каква било промена или наплата.
DHL/ UPS/ ФЕДЕКС : 5-7 работни денови. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
БЕЛЕШКИ
Ние нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола. Ви благодариме за вашето разбирање
ПОВРАТНИ информации
Драги мои пријатели, ние го цениме вашиот избор.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
AAAA
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes

Слични понуди