925 Sterling Silver Розова Шарени CZ, Исповед Балон Мушка Одговара Шарм 925 Оригинални Хривнија Монистра & Накит Одлуки Подарок

925 Sterling Silver Розова Шарени CZ, Исповед Балон Мушка Одговара Шарм 925 Оригинални Хривнија Монистра

DEN 498.00
-15 %
DEN 586.08

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ECC517
Објектот Форма:
Срце Облик
Метали Тип:
925 Sterling silver
Бренд Име:
BISAER БС
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
XXg
Надворешниот Дијаметар:
11mm
боја:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling Silver + ААА Циркони
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб