2018 Нови 14cm Ултра Високи Потпетици Мека Pigskin Тенка Кожа Пета Секси Партија Жените Чизми Мода во Текот На Коленото, Високи Чизми NLK-C0054

2018 Нови 14cm Ултра Високи Потпетици Мека Pigskin Тенка Кожа Пета Секси Партија Жените Чизми Мода во Текот

DEN 1523.00
-10 %
DEN 1692.48

Тековен


ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cm
ЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cm
ЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cm
ЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cm
ЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cm
ЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cm
Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат. Ако Се Уште Не Се Сигурни Која Големина, Само Да Бидат Слободни Да Контакт.
2018 Нови 14cm Ултра Високи Потпетици Мека Pigskin Тенка Кожа Пета Секси Партија Жените Чизми Мода во Текот На Коленото, Високи Чизми
Големина : 35,36,37,38,39,40,41,42
Материјал : Кожа Pigskin
Пета Висина : 14 СМ
Платформа Висина : 4 CM
Боја : 10 Бои
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Бренд Име:
LOSLANDIFEN
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
pigskin
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
819-6
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
is_handmade:
No
Обвивка Материјал:
PU
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
14cm
Платформа Висина:
4cm

Слични понуди