ZD Автомобил Стил Модифицирани Завртка Дихтунзи 6 Бои За Volvo S60 V70 XC90 Субару Шумите Peugeot 307 206 308 407 Додатоци 10pcs

ZD Автомобил Стил Модифицирани Завртка Дихтунзи 6 Бои За Volvo S60 V70 XC90 Субару Шумите Peugeot 307 206 308

DEN 228.00
-5 %
DEN 239.52

Тековен


Опис на производот : На крилата подлошки ќе одговара на било 10мм гром дупка под хаубата. На 6 Mx20 завртки се препорачува за сите делови под хаубата како што fenders, фарови, браници. Лесно да се инсталира, инструкции за инсталација не се вклучени.
Спецификација : Материјал Тип на : Нерѓосувачки Челик е Применливо : Универзална Боја : Црна, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Сребрен Пакет : 10 x 6 Mx20 Челик Завртки 10x Елоксирани Подлошки Производ Слики :


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Покривот
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за универзален автомобил
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Дијаметар:
1.9cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди