Стол Капи Капи Sashes Лак Чипка Ткаенина Тркач Tablecloth Салфетки Здолниште Шалче Лен Партија Свадба Дома (Wtihout Цвет)

Стол Капи Капи Sashes Лак Чипка Ткаенина Тркач Tablecloth Салфетки Здолниште Шалче Лен Партија Свадба Дома

DEN 7500.00
-7 %
DEN 8064.00

Тековен

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-4business дена откако вашата уплата е завршен. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети квалитет и услуги.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас . Сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш . ако имате други големина барање , pls остави порака овде или e-mail за мене.
За Нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања ,само се чувствуваат слободни да контакт нашиот персонал за Услуги на Корисниците, тие ќе бидат многу среќни да ви помогнат .
Услуга
Вашето задоволство е наша цел и на работната сила . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра по-продажба на услуги. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.За да бидете сигурни дека ќе имаат среќен купувачот &ужива купувате од нашата продавница, ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобрите елементи и услуга. Ако имате било какви проблеми со квалитет и услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации.


Останатите карактеристики

Спецификација:
50x275cm, 60x275cm, 50x180, 60x180
Употреба:
Банкет Стол,Плажа Стол,Рака Стол,Хотел Чаир
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
О-ЛА-ЛА СВАДБА
Број На Модел На:
LS-808
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes

Слични понуди