Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За ХОНДА CBR250 CBR 250 22

Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За ХОНДА CBR250 CBR 250 22

DEN 1641.00
-10 %
DEN 1823.52

Тековен


Лесна инсталација
Висок Квалитет
Боја : Црна
Погодни За :
CBR250 22
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.


Останатите карактеристики

Име На Модел:
X12011403
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
31cm
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
0.52kg
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Слични понуди