100pcs Октопод Мека Лажица Риболов Мами Фабрика Со Гума Лигњи 7g Fsihing се Справи со

100pcs Октопод Мека Лажица Риболов Мами Фабрика Со Гума Лигњи 7g Fsihing се Справи со

DEN 2510.40

ТековенОстанатите карактеристики

Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
SP026
Тежина:
about 7g

Слични понуди