T84C00 T84C00AP TMPZ84C00AP TMPZ84C00AP-8 TMPZ84C00 Увоз оригиналниот 5pcs/МНОГУ aliexpress

T84C00 T84C00AP TMPZ84C00AP TMPZ84C00AP-8 TMPZ84C00 Увоз оригиналниот 5pcs/МНОГУ aliexpress

DEN 734.00
-9 %
DEN 806.40

Тековен

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и *Политика на Враќање *Нашите Гаранција *Можете Задоволство е нашите #1 Целта! *100% задоволство гаранција! *Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите *ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. *ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето. ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡.net/en 1 *сосема нов објект како на слика *Преполна со меур торба и Картон 2 * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно. * Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност 3 *Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои ги имате.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко. 4 *Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! *Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! 5 *ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
T84C00AP TMPZ84C00AP TMPZ84C00AP-8 TMPZ84C00 5pcs/МНОГУ aliexpress
Бренд Име:
D
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
esp8266 TSOP IC НОВИ ЧИП
Заштита На Функција:
SSOP TSSOP QFP СОП SOIC
Контакт Оптоварување:
QFN PLCC TQFP BGA НАТОПИ
Напон:
power module communication

Слични понуди

STD60N3LH5 10pcs/многу
  • Обновено

STD60N3LH5 10pcs/многу

278.40 DEN 264.00

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

MMPQ6700 СОП-16 10pcs/многу
  • Обновено

MMPQ6700 СОП-16 10pcs/многу

DEN 326.40

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з

INN9182D 1NN9182D INN91820 SOP8 1PCS
  • Обновено

INN9182D 1NN9182D INN91820 SOP8 1PCS

DEN 82.56

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

VIPER53 10pcs/многу
  • Обновено

VIPER53 10pcs/многу

326.40 DEN 310.00

*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел,

MFRC500 01T RC500 СОП 1PCS
  • Обновено

MFRC500 01T RC500 СОП 1PCS

DEN 84.00

*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање како

MOS IRLR8726 LR8726 TO252 1PCS
  • Обновено

MOS IRLR8726 LR8726 TO252 1PCS

DEN 18.72

Оваа понискицена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може

STTH8L06FP 10pcs/многу
  • Обновено

STTH8L06FP 10pcs/многу

326.40 DEN 310.00

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з

AD620ARZ AD620AR SOP8 1PCS
  • Обновено

AD620ARZ AD620AR SOP8 1PCS

60.00 DEN 57.00

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

PM8226 1PCS
  • Обновено

PM8226 1PCS

98.88 DEN 94.00

* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност*Со цел да се обезбеди да до

KID65783AP DIP18 10pcs/многу
  • Обновено

KID65783AP DIP18 10pcs/многу

DEN 326.40

затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се з