4 Бои/Set T1001-T1004 Refillable Мастило Кертриџ Со ЛАК Чип За Epson SX510W SX600FW B40 BX600FW BX610FW SX515W Печатач

4 Бои/Set T1001-T1004 Refillable Мастило Кертриџ Со ЛАК Чип За Epson SX510W SX600FW B40 BX600FW BX610FW SX515W

DEN 721.44

Тековен

Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,
фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн. Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.


Останатите карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
T1001 T1002 T1003 T1004
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Име на производ:
Мастило Кертриџ, Refillable Мастило Кертриџ
кертриџ број:
T1001 T1002 T1003 T1004
Одговараат На Печатач Модел 1:
За Epson Изразување Дома SX510W SX600FW B40
Одговараат На Печатач Модел 2:
За Epson Изразување Дома BX600FW BX610FW
Одговараат На Печатач Модел 3:
За Epson Изразување Дома SX515W
боја:
Б.К C Y M
Погоден Тип На Мастило:
Боја На Мастило,Боја На Мастило,Сублимација Мастило
Гаранција:
1
Она што е Во Кутијата:
4 Парчиња Мастило Касети
чип:
Инсталиран Со Автоматско Ресетирање Чип

Слични понуди