Еден ВЛАКНА НОСИТЕЛОТ НА FURUKAWA ФУЗИЈА SPLICER S178 S153 250um влакна носителот

Еден ВЛАКНА НОСИТЕЛОТ НА FURUKAWA ФУЗИЈА SPLICER S178 S153 250um влакна носителот

DEN 2400.00

Тековен


Производ Intorduction :
1. ТЕЛА НА FURUKAWA ФУЗИЈА SPLICER S178 S153 ЗА
Единечни влакна
2. Еден fibe 250um.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MDGTX
Број На Модел На:
T0S178-250

Слични понуди

JDSU SFP-MS1LKTD3DCA
  • Обновено

JDSU SFP-MS1LKTD3DCA

DEN 768.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин

AVAGO AFCT-5715APZ 1300nm
  • Обновено

AVAGO AFCT-5715APZ 1300nm

DEN 2328.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши пр

81.S2GFCSR1851M 850NM TELLABS
  • Обновено

81.S2GFCSR1851M 850NM TELLABS

DEN 9542.40

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши пр