300pcs/пакет Гума Јаже конска опашка Носителот Еластична венчиња Врски Плетенки Плетенки Коса Клип Headband Коса Додатоци

300pcs/пакет Гума Јаже конска опашка Носителот Еластична венчиња Врски Плетенки Плетенки Коса Клип Headband

DEN 47.00
-5 %
DEN 49.44

Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 300pcs/пакет Гума Јаже конска опашка Носителот Еластична венчиња Врски Плетенки Плетенки Коса Клип Headband Коса Додатоци
Косата бенд ширина : ≈ 0.2 cm
Губење на круг со дијаметар : ≈ 2 cm
По се протега на должина : ≈ 12 cm
За публиката : Деца Дама
Боја : Црна и Мешана боја
Количина : ≈ 300pcs =1 пакет
Посебна забелешка : Мешана боја на косата бендот се испраќаат по случаен избор, не ги собереш на боја, ви Благодариме за разбирањето. Среќен шопинг!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
DCDYCDU
Број На Модел На:
1-300
Пол:
Девојки
Материјал:
Гума
За публиката:
Децата Дама
боја:
Мешана боја Црна
Количина:
за 300pcs/торба

Слични понуди