DIY лустерот IQ загатка lamp, E27 светилка AC110-240V / 25cm30cm42cm Креативни дневна соба ресторан, бар декоративни светилки

DIY лустерот IQ загатка lamp, E27 светилка AC110-240V / 25cm30cm42cm Креативни дневна соба ресторан, бар декоративни

DEN 1103.00
-0 %
DEN 1103.04

Тековен

Купувачот кого piace цел ќе се смета како да се согласите со овие услови (4) Ако не ја прими стоката во рамките на очекуваното време, или има и други прашања, ве молиме да не се поведе спор, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни каже дека ако има нешто што ние можеме да ви помогнеме, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши (6) Додадете нашите производи на вашиот Wishlist и обратете се до нас и ќе добиете подарок во вашата нарачка. Тоа не се некои даноци или царинење трошоци кои може да се изрече во земјата во која клиентот се наоѓа. Едноставен за инсталација и отстранување Голема подароци за пријатели и семејство Завршиле топката димензии : дијаметар од околу 25 см (поради рачни мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm грешка, ве молиме да се разбере) Забелешка : 1, овој производ не мора сијалица 2, треба да се DIY собрание 3, по нарачка, ве молиме да контактирате со услуга за да испратите инсталација видео за Овој пакет вклучува : 1, а во собата на 30 сенка 2, збир на вшмукување плоча, E27 светилка, 120cm долга жица По нарачка, прашајте за производот инсталација видео, ве молиме да контактирате со услуга за
Шопинг Водич
(1)
На цена на производот вклучува само производот трошоци и курир такси. (5) задоволството на Клиентите е нашиот вечен извршување и насока на напорите! Па, откако ќе го задоволување на проектот, потврди вашето прифаќање и даде пет-ѕвезда преглед (сликата повратни информации ќе биде многу ценет) и вашите позитивни, добро повратни информации е многу важна за нас.


Останатите карактеристики

Големина:
Diameter 23cm, Diameter 30cm, Diameter 42cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
База Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
d007
Заврши:
Бранеа Никел
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Техника:
Врежани
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Ѕиден прекинувач контрола
Примена:
Кревет Во Соба
Тело Материјал:
ПВЦ

Слични понуди