за LG K10 2017 Случај Меки Силиконски Морски Бранови Дизајн Назад Школка За LG LV5 Покрие Ултра Тенок Coque За LG K10 2017 M250N M250

за LG K10 2017 Случај Меки Силиконски Морски Бранови Дизајн Назад Школка За LG LV5 Покрие Ултра Тенок Coque

DEN 61.00
-36 %
DEN 96.00

Тековен


.
за LG K10 2017 Случај Меки Силиконски Морски Бранови Дизајн Назад Школка За LG LV5 Покрие Ултра Тенок Coque За LG K10 2017 M250 N M250
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен Телефон модел за LG K10 2017 / за LG X400( 5.3 inch ) Бела Мека TPU Материјал без Мирис Мастило,High Definition Слика Лесно да го вметнете и Отстранете
.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KUOCO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Обична,Ткаеше,Транспарентен,Бизнис
Големина:
5.3
Карактеристики:
Висок Квалитет / Голем Попуст
На одлуки за :
Транспарентен Мека TPU Случаи
дизајн:
Дваесет И Различен Стил Дизајн
Обработка На Површина:
Без мирис мастило,high definition слика
Совршено се вклопуваат:
Елегантни, Тенок-fit
Точноста:
Секој случај токму сечат за да одговараат на вашиот телефон
Qualit:
Висок Квалитет На++++
Одговараат на Случај 1:
случај за LG K10 2017
Одговараат на Случај за 2:
Школка за LG X400
Одговараат на Случај за 3:
Маска за LG M250N

Слични понуди