12V Универзална 3 Пина Круг Грејач Мотоцикл столче Рокер се Префрлите на Контрола On/Off

12V Универзална 3 Пина Круг Грејач Мотоцикл столче Рокер се Префрлите на Контрола On/Off

DEN 68.00
-16 %
DEN 81.12

Тековен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет CE автентикација Висока позиција се пали Црвено, ниска Позиција се пали Жолто, on/off нема светлина Fitment : Одговара за сите места - Автомобили, ЏИП, Камион, RV, Бродови, Мотоцикли. Карактеристики : Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Работна струја : 20 A Работен напон : 12 V Изолирани Отпор : 50 M Ω Контакт Отпор : 100 Ω Dieiectric Сила : 1500 VAC/5 S Издржливост : >=10000 Циклуси на Собна Температура : T85 Кабел Должина : 40cm Големина : 3x2.3cm(Hx Dia.) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Седиште Префрлате


Останатите карактеристики

Име На Модел:
1A20651
Специјални Функции:
седиштето се префрлите
Година:
2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
ANENG
Објектот Должина:
3cm
Објектот Ширина:
2.3cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал Тип:
Пластични+метал
Објектот Тежина:
9g

Слични понуди