2018 Нови 1PCS Срцето Шарм Занает DIY Транспарентен УВ Смола Течни Силикони Комбинација Калапи за Earring Ѓердан Изработка на Накит

2018 Нови 1PCS Срцето Шарм Занает DIY Транспарентен УВ Смола Течни Силикони Комбинација Калапи за Earring Ѓердан

DEN 295.00
-5 %
DEN 310.56

Тековен


Материјал : Силикон
Тежина : 400 g
Количина : 1 парчиња/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
noverty
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
400 g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Број На Модел На:
MJ016

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб