COLORFULBOY Елени Шума Планина Магла Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Печати Пејзаж Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

COLORFULBOY Елени Шума Планина Магла Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Печати Пејзаж Ѕид Слики

DEN 198.00
-22 %
DEN 253.44

Тековен


ОПИС
Производот испрати за вас НЕ е FEAMED.
Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.
Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена)
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден) понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена. Во секое време имате било какви прашања, ве молиме да ми кажете дека јас ќе ви послужи со почит, ви посакувам среќни секој ден Опис на Производот : COLORFULBOY Елени Шума Планина Магла Нордиските Постер Платно Сликарство Ѕид Уметност Печати Пејзаж Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот
Материјал : водоотпорен платно
Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи
Квалитетот тип : 100% Висок квалитет на платно постери


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
боја:
3 КОМПЈУТЕРИ Set Попуст
Рамка:
No
Број На Модел На:
CW20170800637
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Предмети:
Животно Растение
боја:
шарени
Материјал:
Памук Платно
Тип:
Постери & Отпечатоци
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Уникатен Подарок за Деца:
Подароци за семејството или пријателите
Calligraphy & Сликарство Тип:
Платно Сликарство
Декорација Опсег:
Канцеларија/ Бар/Студија Соба/ Детска Соба/Спалната Соба
Дома декорација:
Ѕид Уметност Постери И Цртежи
платно уметност:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери

Слични понуди