Наставник Ѓердани Подароци Најдобрите Наставници Љубов Срцето Pendant Синџир Ѓердан Шарм Наставниците Накит Наставникот Ден Претставува

Наставник Ѓердани Подароци Најдобрите Наставници Љубов Срцето Pendant Синџир Ѓердан Шарм Наставниците Накит

DEN 77.00
-17 %
DEN 92.64

Тековен

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 1 PC Ѓердан


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Bespmosp
Pendant Големина:
Околу 3cm
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
N3595
Функција:
Моден
Должина:
50cm
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Наставниците
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Слични понуди