Американската Злато Банкноти USD 5000 Долари Бил Подарок 24K Златна Фолија Банкноти Хартија Пари за Домашна Декорација Подарок

Американската Злато Банкноти USD 5000 Долари Бил Подарок 24K Златна Фолија Банкноти Хартија Пари за Домашна

DEN 61.00
-15 %
DEN 72.00

Тековен


Име На Производ :
Американската Злато Банкноти Долари Бил Подарок 24 K Златна Фолија Банкноти Хартија Пари за Домашна Декорација Подарок
Производ D escription :
1.Материјал : Злато Позлатен+домашно МИЛЕНИЧЕ
2.Големина : Оригинални банкноти големина
3.100% Копија вистински пари дизајн
4.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци
ЗАБЕЛЕШКИ :
-1.Само Злато Банкноти-PC (Без ГРБ рамка и Gold Card).
-2.Само ГРБ Рамка-PC (Без Злато Банкноти и Златото Картичка).
-3.Само Gold Card-PC (Без Злато Банкноти и ГРБ рамка).
Зошто ние сакаме да се соберат злато банкноти??
Собирање на светот злато банкноти ќе ве однесе низ светот без да ги изложиме да сите ризици за напуштање на утешува на вашиот дом.
Собирање злато банкноти ви помага да се истражуваат сите видови на култури, земји, континенти на Земјата, ви помага да знаете некои од светски најпознатите луѓе, учи за постојано присутни фауна, флора, реки, планини, кои се бројните на седумте континенти на нашата Земја.
Собирање на светот злато банкноти ве учи уметност, географија, историја, странски јазици, дури и во политиката.
Светот злато банкноти собирање е возбудливо хоби и ќе стане тренд постепено, која милиони колектори од целиот свет да уживаат толку многу. Откако ќе се соберат, се прошири и одржување на вашиот свет злато банкноти колекција, вие вид на стане акционер на целата светска економија!
Детали За Производот Фотографии :


Останатите карактеристики

Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
Стил:
Американски Стил
Точка име :
злато банкноти
Материјал:
Златна Фолија
Големина:
Original Banknote Size
Тип На Производ:
Копија На Хартија Пари
боја:
Злато
Употреба:
Собирање,Дома Декорација,Деловни Подароци
Is_customized:
Yes
Попуст Цена:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Исчезнат:
No

Слични понуди