Подобро 0.5/0.7 мм Метал Механички Автоматско Молив За Училиште Пишување Цртање Материјали

Подобро 0.5/0.7 мм Метал Механички Автоматско Молив За Училиште Пишување Цртање Материјали

DEN 39.00
-18 %
DEN 47.52

Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја ќе бидат испратени по случаен избор, не може да избор. Боја : случајно(Ако сте се купи на повеќе од еден,може да се примени на истата Боја или со повеќе Бои) Функција :
Мазна, јасно и живописно пишување.
Не е лесно да се скрши.
Животна средина-пријателски, здрав и нема гајле.
Прекрасна дизајн,пишување е мазна Должина : 14.5 cm/5.71" Молив Води Големина : 0.5/0.7 мм Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Пакетот вклучува : 1 Pc x Метал Механички Автоматско Молив (Боја ќе бидат испратени по случаен избор)


Останатите карактеристики

боја:
05mm, 07mm
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
D18372
Пишување Точка:
0.7 mm
Растворливи Или Не:
Pastille
Доведе Цврстина:
2H
Бренд Име:
Baoer
Тип:
Механички Моливи

Слични понуди