10pcs Цртан филм Моделот Печатење на рачно изработени Со Drawstring Памук, Лен Складирање Торба Чај Бонбони Накит Организатор Монети Мала Крпа Торба

10pcs Цртан филм Моделот Печатење на рачно изработени Со Drawstring Памук, Лен Складирање Торба Чај Бонбони

DEN 856.80

Тековен

Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.3"),
19x24cm(7. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Понекогаш и ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! За Продажба-Услуга
Повратни информации ви Благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден!
10pcs Цртан филм Моделот Печатење на рачно изработени Со Drawstring Памук, Лен Складирање Торба Чај Бонбони Накит Организатор Монети Мала Крпа Торба
. Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис, може да се избегне проблеми . ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Лого Сопствени Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате.44")
25x32cm(9. Пакување
За Превозот
1. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.10pcs Цртан филм Моделот Печатење на рачно изработени Со Drawstring Памук, Лен Складирање Торба Чај Бонбони Накит Организатор Монети Мала Крпа Торба Опис За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад .


Останатите карактеристики

Големина:
14x16cm, 19x24cm, 25x32cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
H4078
Објектот Висина:
16cm
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
14cm
Производ Карактеристики:
Памук Торба Drawstring Торба Лен Накит За Подарок Пакување
Материјал:
Памук
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Големина:
14x16cm, 19x24cm, 25x32cm
Шема:
како Слика
Материјал:
Памук, Лен
Количина:
10pcs/многу
Стил:
Свадба Drawstring Gunny Перници , Постелнина Drawstring Торбичка
Тип:
Памук Торба Drawstring Торба Лен , Накит Подарок Памучна Торба Торбичка
Повод:
Лен Торбичка Подарок Кеси , Памук, Лен Торба Торбичка
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Црвениот Крст Памук Bgs
ОДГОВАРА ЗА:
Мали Памук Кеси ,Кеси Лен За Пакување
Обичај:
Обичај Памук Drawstring Кеси , Памук, Чанти Со Лого

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб