4pcs ABS хром Таванот се Пропустливи A/C рамка покрие намали за Ford Explorer план за 2011-2015

4pcs ABS хром Таванот се Пропустливи A/C рамка покрие намали за Ford Explorer план за 2011-2015

DEN 1574.40

Тековен


Таванот се пропустливи рамка покритие за Ford Explorer план за 2011-2015
Одговара за Ford Explorer план за 2011-2015 Материјал : ABS пластика 4pcs во собата Лесно instalation со 3 M лента.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слични понуди