жените мода 2 реда ѓердан бела природни freshwawter бисер 8-9mm монистра црвени корални 7mm синџир elagant diy накит 18-19 B3454

жените мода 2 реда ѓердан бела природни freshwawter бисер 8-9mm монистра црвени корални 7mm синџир elagant

DEN 912.00
-30 %
DEN 1303.68

Тековен

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. Нашите главни производи природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Torques
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Nearround
Број На Модел На:
B3453
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
no
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
моден ѓердан
Компатибилност:
no
Тип На Објект:
ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди Моден Стил
Материјал:
Бакар
боја:
Бело и Црвено
Должина:
About 18-19inches
Пол:
Жените Дама Девојки
бисер монистра големина:
за 8-9mm
Материјал:
природните слатководни бисер природни корални
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Партија

Слични понуди