2 ПАРЧИЊА ЗА LAVERDA S ФОРМУЛА 750 1998 1999 2000 2001 ШТРАЈК 750 Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот диск кочница CNC алуминиум

2 ПАРЧИЊА ЗА LAVERDA S ФОРМУЛА 750 1998 1999 2000 2001 ШТРАЈК 750 Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот диск

DEN 8167.00
-17 %
DEN 9840.00

Тековен


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Завртки дупка : 6 Димензија : Надворешниот Дијаметар : 32 CM Диск Дебелина : 0.5 CM Fitment :
GHOST
650
96-99
ПРЕД - L / R
СПОРТ
650
95-01
ПРЕД - L / R
S ФОРМУЛА
750
98-01
ПРЕД - L / R
ШТРАЈК
750
98-01
ПРЕД - L / R Пакет се Вклучени : 2 BUC x Предни Диск Сопирачки Роторот.


Останатите карактеристики

боја:
Злато, Црна
Објектот Тежина:
3.6kg
Бренд Име:
ARASHI
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Објектот Дијаметар:
32cm
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
1998-2001
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
000inch
Име На Модел:
DBS1014W
Модел:
DBS1014W
Fitment:
98-01 S ФОРМУЛА 750/ШТРАЈК 750
боја:
Злато и црна

Слични понуди