10PCS 10# Вештачки Летаат Риболов на Пастрмка Муви Wifreo

10PCS 10 Вештачки Летаат Риболов на Пастрмка Муви Wifreo

DEN 133.00
-35 %
DEN 204.96

Тековен


10 PCS 10# Вештачки Летаат Риболов на Пастрмка Муви Wifreo
Streamer
10pcs
Кука Големина : #10( за 15mm должина)
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време. П : можете Да направите за да ги прилагодите на услугата? A : Да, Хуго е Продавница нудат персонализирана услуга за некои производи, вие сте добредојдени да се истрага со нас. Производот продажба во нашата продавница не вклучува било локалните даноци, ниту, пак, сме должни да плаќаат локалните даноци. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. Ве молиме не веднаш да даде негативни коментари". П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено.


Останатите карактеристики

категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
Wifreo
Број На Модел На:
# 10

Слични понуди